ﺳﻪشنبه 14 مهر 1394  | English

Minimize
اطلاعات مرکز

مسوول: فاطمه فرضی

جنسیت و گروه سنی پذیرش:

برادران (نوجوانان)

خواهران (نوجوانان،بزرگسالان)

زبان: انگلیسی

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه ساعت 8 تا 20

تلفن: 77829221، 77267317

فکس: 77267317

آدرس: 46 متری غربی نارمک، نبش خیابان سمنگان، پلاک 207

ایمیل: fa.tehran@ili.ir

Minimize
جستجو
Minimize
آمار وبلاگ
Minimize
اطلاعیه ثبت نام ترم تابستان 91

اطلاعیه ثبت نام ترم تابستان 91

ارسال در [سایر], [نام نویسی] توسط مرکز فدک

اطلاعیه ثبت نام ترم تابستان 91 مرکز فدک

مراحل ثبت نام در کانون زبان ایران:

1- پرداخت اینترنتی شهریه

2- دریافت جدول زمان بندی ثبت نام از سایت کانون

3- انتخاب روز و ساعت کلاسها

4- پرینت کارت کلاسی

بدیهی است تنها در صورتی ثبت نام شما تکمیل می گردد و شما مجاز به شرکت در کلاسها می باشید که تمامی مراحل   ثبت نام را با موفقیت طی کرده باشید. در صورت عدم انجام کلیه مراحل فوق در زمان های مقرر شده، مرکز هیچ مسئولیتی در قبال ثبت نام شما نخواهد داشت.

پرداخت اینترنتی شهریه

کلیه پرداختها در کانون زبان ایران به صورت اینترنتی بوده و زبان آموزان ملزم به پرداخت شهریه خود به صورت اینترنتی هستند.

نکات مهم در مورد " پرداخت اینترنتی " جهت ثبت نام  ترم تابستان91 :

  • از 8 صبح تاریخ 10/03/91 تا تاریخ 20/03/91 ساعت 10 شب درگاه بانک برای پرداخت الکترونیکی زبان آموزان باز می شود و زبان آموزانی که مایل به ثبت نام خود هستند می توانند با مراجعه به سایت www.ilireg.ir  در این زمان برای پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

لازم به تذکر است که پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و زبان آموزان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام به سایت مراجعه نمایند و تمامی مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

  • توجه داشته باشید در صورت پرداخت شهریه به هر طریقی، امکان برگشت شهریه به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت و زبان آموز در صورت عدم ثبت نام در آن ترم، در سیستم بستانکار می ماند و در ترم بعد می تواند از مبلغ بستانکاری خود صرفاً برای ثبت نام استفاده نماید.

  • شایان ذکر است که زبان آموزان تخفیفی نمی توانند شهریه خود را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

لطفا قبل از هر گونه اقدام جهت پرداخت اینترنتی حتماً در صفحه باز شده جهت پرداخت و ثبت نام، قسمت    " راهنمای ثبت نام اینترنتی " را مطالعه فرمایید و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه پرداخت اینترنتی شهریه به اطلاعیه مربوط به پرداخت اینترنتی شهریه در تابلوهای اعلانات مرکز و یا وبلاگ مرکز به آدرس www.ili.ir/fadak مراجعه فرمائید.

دریافت جدول زمان بندی ثبت نام از سایت کانون

زبان آموزان بعد از پرداخت شهریه به صورت اینترنتی، باید جدول زمان بندی ثبت نام اینترنتی را از سایت کانون دریافت کرده و با توجه به این جدول تنها در زمان مقرر شده به سایت مراجعه نمایند.

انتخاب روز و ساعت کلاسها

زبان آموزان باید در زمانهای تعیین شده در جدول زمان بندی ثبت نام به سایت کانون مراجعه کرده  با وارد کردن شماره زبان آموزی و رمز عبور خود که همان کد ملی آنها می باشد نسبت به انتخاب روز و ساعت کلاسهای خود اقدام نمایند.

پرینت کارت کلاسی

بعد از انتخاب روز و ساعت کلاسها به صورت اینترنتی، زبان آموزان باید از کارت کلاس خود در سایت پرینت گرفته و در تاریخ درج شده در کارت در روز شروع کلاس حضور به هم رسانند.

 

  •   قابل ذکر است که مرکز به زبان آموزانی که ثبت نام اینترنتی داشته اند کارت نمی دهد.

    •   داشتن کارت کلاسی در جلسه اول ورود به کلاس الزامی می باشد و از پذیرفتن زبان آموزان بدون کارت در کلاس جلوگیری به عمل می آید.

                کانون زبان ایران

                                                                                                                 مرکز فدک

کلمات کلیدی:
    متاسفانه ارسال نظر در این موضوع خاص غیرفعال می باشد، با این وجود اگر اطلاعات یا پیشنهاد خاصی دارید که می بایست برای نویسنده ارسال شود، لطفا از طریق ایمیل برای من ارسال نمایید.